Voel baar bij gas geven trilling voel baar bij achteras aandrijfassen geen speling te merken wielen geballanceerd wiellen gewisseld voor naar achter geen resultaat
- Een van de ophangrubbers van de uitlaat gebroken, waardoor deze tegen een van de hitte-schilden of de bodemplaat trilt.
- Steen tegen een van de aandrijf-assen gehad, of een iets te hoge stoeprand genomen, waardoor de as uit balans is geraakt ?
- Middenlager van de cardan-as teveel off-line ?
- Homokineet van de cardan-as losgehaald en niet op de oorspronkelijke wijze (en daardoor bijna 'op slot' zittend) weer in elkaar gezet ?
- Balanceerplaatje van de cardan-as verloren ?
Dit met een puntlas vastgezette plaatje van slechts een paar gram heeft dezelfde functie als het balanceergewicht bij een velg. Opnieuw balanceren dient met de cardan-as in een draai-(balanceer)bank te geschieden. De Dhz-er kan experimenteren met een slang-klem om de cardan-as. Het schroefdraad-deel van de klem dient dan op de plaats van de puntlas te komen. Zo nodig gewicht toevoegen op deze plaats onder de slang-klem, tot de trilling tot een acceptabel niveau is gereduceerd.
13 jaar
Probleem gevonden ( zit in diferentieel) bedankt .
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 1-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
En toen ?
Proffesional ? iets meer info is welkom.
Klacht ?
13 jaar