Als ik in mijn daewoo nexia met mensen achterin zit en ik rij over een drempel of iets dergelijks dan hoor ik rechtsachter een hard krakend geluid ( net of de band tegen de onderkant van wielkast komt, is denk ik niet zo maar zo klinkt het. Volgens mij zijn de schokdempers nog goed als ik achter op de auto druk veert ie meteen weer terug. blijft niet heen en weer dansen. wat kan dit zijn?? als er iets met de veren is kan het dan zijn dat ik ook meer gekraak enzo achter in de auto hoor?? wie kan mij helpen????
Er zitten toch geen bredere banden op dan origineel ? De maat 195/50R15 raakt de carroserie.
maximale maat die je achter kan voeren 185/60 r15 en met vole lading ( 4 personen ) dan raakt ie zelfs nog een beetje op flanken van de banden, ik heb zelf ook met de uitlaat een probleem gehad dat deze op de achteras licht ( met inveren dan) raakte , de einddemper linksom iets verdraait en het probleem was opgelost
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Nexia of stel zelf een nieuwe vraag.
veren breken regelmatig,gewoon onder de auto kijken of er verschil zit tussen de achterveren.
kees6216
speed1.320 km