Daewoo-Chevrolet Matiz: relais ratelen

schedule Aangemaakt op

Bij deze Matiz ratelen wel 3 relais,in de relaiskast, wisselen heeft geen nut, weet iemand van dit probleem bij voorbaat dank

Geplaatst door

jjbalmszonen

10.235 km

al 24 jaar lid

Reacties

slechte massa waarschijnlijk,mvg Diko

diko

1.240 km

Weet iemand nog raad met de Matiz? Er zitten in de zekeringkast rechts onder de motorkap 3 griize grote relais, en 5 kleine zwarte. Als je het contact aan zet ratelen er 1 grijze en 2 zwarte; na ongev 10 sec stopt het, als de motor draait blijven ze ratelen, Massaverbindingspunt onder de accubak geheel schoongemaakt en bout vervangen, spanningsverlies overal waar ik kon bij massadraden gemeten, alles goed, massadraad bij startmotor ook goed,div foutcodes gaan over temp sensor, maar die losgetrokken geeft geen resultaat, code 105 map sensor en 106 temp sensor, resetten helpt ook niet, gaarne hulp!

jjbalmszonenTopicstarter

10.235 km

je zou nog even naar de laadstroom kunnen kijken, sterkte ermee,

alfons262

6.935 km

Rede storing gevonden, er is waarschijnlijk een centrale verbinding naar de massa vanuit de zekeringkast, alle met zwart gekleurde draden naar de desbetreffende relais met scotchblokjes verbonden en het tikken van de 3 relais is over; dus van onderuit de zekeringkast getrokken; waarom dit alleen bij deze 3 relais gebeurde is mij een raadsel, ook maar zelf met 3 Amp gezekerd,

jjbalmszonenTopicstarter

10.235 km

daewoo lagansa aanjager en klok en achterruitverwarming en lampje doen het niet.WAT KAN HET PROBLEEM ZIJN?

binki

5 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Matiz of stel zelf een nieuwe vraag.