auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Citroën Jumper 2012: Acculampje brandt, Foutcode U1401

schedule Aangemaakt op 17-02-2026 om 20:20
Bouwjaar: 2012, Brandstof: Diesel, Motorcode: 4H03, Motorinhoud (cc): 2200, Vermogen (kw): 96

Acculampje brandt en ik heb in de motor ECU de foutcode U1401: afwezigheid dynamo bevestigd. Auto laadt verder goed 14 V.
Na het wissen is het lampje eventjes uit maar na een minuut weer aan.
Iemand tips?

Geplaatst door

Siem Bijman +1420
badge vip badge

al 25 jaar lid

Reacties

Je zou een softwareupdate van de motorecu kunnen proberen, maar ik denk toch dat de storing in de dynamo zit.

harry4203 +7235
badge vip badge

1 maand

evt verifiëren of hij communicatie krijgt? Met stekker in en uit. (indien hij met een linbus oid wordt aangestuurd)

Ehombie +1000
badge

1 maand

Werd het niet anders van, stekker eruit en erin was het lampje eventjes uit, even later weer aan. Ook na het wissen van de foutcode even uit maar binnen no time weer aan.
Bedankt jongens, maar helaas wil de klant geen kosten maken, is een kleine zzp-er die alleen in de buurt rijdt. We gaan zien hoelang hij het volhoudt.

Rijdt nu een maand met een dynamolampje aan, maar verder zonder problemen, hij laat het erbij.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Jumper of stel zelf een nieuwe vraag.