auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Citroën Jumper 2024: loopt niet

schedule Aangemaakt op 28-02-2026 om 09:18
Bouwjaar: 2024, Brandstof: Diesel

Het betreft een nieuwe camper op citroen onderstel.
De camper start en slaat meteen weer af.
Pompdruk valt meteen weg
foutcodep1199-7b 16eb-77
pomp defect door de diesel?

Citroen wil de camper niet hebben omdat de camper al 2 jaar is en uit de garantie. camper is nieuw en nog niet op kenteken is gekomen.

Geplaatst door

Highway +1905
badge vip badge

al 19 jaar lid

Reacties

Dat heb ik idd al meer meegemaakt. stilstand is funest voor een hd-pomp. Je kunt de druk direct op de pomp meten met de juiste testset.

harry4203 +7170
badge vip badge

3 weken

Ok, Harry. Dit was wat ik zocht nu kijken of we het geclaimd kunnen krijgen.

Highway +1905
badge vip badge

3 weken

Is ie nou nieuw of 2 jaar geleden al (een dag) geregistreerd?

Pivavar +725

3 weken

gloednieuw alleen het betreft een camper. De camper is 2 jaar geleden gebouwd als je na het chassisnummer kijkt. punt zal zijn we hem niet op kenteken hebben staan geen garantie in werking gaat. We hebben dit ook met een ford daar is een sensor defect en wordt alleen gemaakt als de camper op naam staat en dan gaat de garantie pas in..

Highway +1905
badge vip badge

3 weken

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Jumper of stel zelf een nieuwe vraag.