Hallo iedereen,
Ik zit al ontzettend lang met een probleem met mijn sleutel. ik heb er 2. een normale sleutel en een inklapbare met daarin een afstandbediening.
Hiervan zijn de knoppen van de buitenkans al mooi versleten door de vorige eigenaar maar ik voel en hoor wel dat ik de knopjes goed indruk. het resultaat is ook hetzelfde als ik de chip eruit haal en dan op de knopjes druk. het ligt dus niet aan de behuizing.
Nu mijn probleem: als ik de auto wil openen met de afstandbediening gebeurt er helemaal niets. geen geluid en geen beweging in de sloten. Deze doe ik dus manueel open. Als ik dan de afsluit knop indruk hoor ik 2x een klik die je normaal 1x hoort als de auto vergrendeld. ( dit hoor ik 1 x als ik de auto met de sleutel volledig vergrendel) met de afstandbediening dus 2x. dit betekend dus dat hij terug schiet. Nu heb ik ook in de auto gezeten en het geprobeerd en dan zie ik ook dat alle deuren dichtgaan en weer open schieten behalve de bestuurders deur. deze doet helemaal niets.
Nu heb ik geprobeerd om tegelijk de knop in de bestuurdersdeur in te drukken samen met het klopje afsluiten op de afstandbediening, en ja hoor, de richtingaanwijzers flikkeren en hij sluit af. maar dit is alleen als ik die knop zelf ook indruk.
Na mijn veronderstelling is het dus zo dat die knop in de deur wel en niet werkt. verdere elektronica als elektrische ramen werken ook gewoon prima.
Herkent iemand dit?
Groeten,
Bram
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xsara of stel zelf een nieuwe vraag.