Beste...
wie kan mij helpen? ik heb er zeer weinig verstand van vandaar deze vragen.
ik heb een berling gekocht die brandstof lekt aan de bovenkant van de pomp. kan het kwaad dat ik met deze auto +_ 200 km naar huis kan rijden zonder dat hij in de fik vliegt op de snelweg? het lijkt op een fontieltje met een groenafdichtingsdopje en onder dat dopje lekt hij brandstof het stroomt er uit als hij stil staat en niet draait maar ook als hij stationer draait.
De meneer waar ik hem eind volgende week ophaal zegt dat hij hem heeft laten maken, waaraan zou ik dat echt duidelijk kunnen zien? buiten beschouwing latend dat hij niet meer lekt. bestaat er zo iets als hars waar ze hem voor even zouden kunnen dichte zodat je als je van de stoep af bent geen garantie meer hebt? of ander soort lapmiddelen die even werken?
alvast hartelijk bedankt voor het antwoord,
nic
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.