auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Citroën Berlingo 2003: Geen geluid

schedule Aangemaakt op 20-08-2026 om 14:27
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 2

Ik heb een berlingo waarvan het geuidsignaal van bv verlichting vergeten aan staan en sleutel nog in contactslot zit, ook is de deur verlichting schakelaar bestuurders kant defect, kan dit met elkaar te maken hebben.
Ook zijn de gevulkaniseerde rubbers van de bevestiging boutjes los van het sierdeksel bovenop de motor, zit nu met tiraps vast, is er een betere oplossing voor, of kan ik gewoon die plastic kap in de kliko gooien, bij voorbaat dank

Geplaatst door

Loe1234 +65

al 3 uur lid

Reacties

Eerste klacht zal zitten in portierslot of eventueel draadbreuk tussen stijl en deur. De bevestiging voor de motorafdekking (neem aan dat het een 2.0 hdi betreft) is niet meer te koop. Dus je moet zelf iets maken of idd de plaat gewoon weg laten wat zonder problemen kan.

Dankjewel harry,

Loe1234 +65

1 uur

Kan ik de binnenverlichting schakelaar controleren door simpelweg de twee contacten met elkaar te verbinden, het is toch een simpele aan uit drukschakelaar? Of krijg ik dan kortsluiting oid

Loe1234 +65

55 minuten

Ik bedoel dus de deur binnen verlichting schakelaar, deur open deur dicht

Loe1234 +65

53 minuten

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.