Ik heb een berlingo waarvan het geuidsignaal van bv verlichting vergeten aan staan en sleutel nog in contactslot zit, ook is de deur verlichting schakelaar bestuurders kant defect, kan dit met elkaar te maken hebben.
Ook zijn de gevulkaniseerde rubbers van de bevestiging boutjes los van het sierdeksel bovenop de motor, zit nu met tiraps vast, is er een betere oplossing voor, of kan ik gewoon die plastic kap in de kliko gooien, bij voorbaat dank
Dankjewel harry,
1 uur
Kan ik de binnenverlichting schakelaar controleren door simpelweg de twee contacten met elkaar te verbinden, het is toch een simpele aan uit drukschakelaar? Of krijg ik dan kortsluiting oid
55 minuten
Ik bedoel dus de deur binnen verlichting schakelaar, deur open deur dicht
53 minuten
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.
Eerste klacht zal zitten in portierslot of eventueel draadbreuk tussen stijl en deur. De bevestiging voor de motorafdekking (neem aan dat het een 2.0 hdi betreft) is niet meer te koop. Dus je moet zelf iets maken of idd de plaat gewoon weg laten wat zonder problemen kan.
2 uur