De koelventilator van de radiateur springt niet aan wanneer de temperatuur te hoog wordt. Vervelend bij dit weer en in de file.
Alle zekeringen voorzover ik ze kan vinden zijn goed. Vlak naast de ventilator op de radiateur zit nog een rond zwart kastje en daar zit een relais in, die de ventilator in zou moeten schakelen. Dit relais is goed. Op de draad er naar toe staat echter geen spanning. Het betreft een dikke rode draad en gaat in de kabelboom de auto in en kan die nergens terugvinden. Kan op de radiateur verder geen sensor vinden o.i.d.. Dus ik denk dat de ventilator door de computer aangezet moet worden. De temperatuur meting is goed.
Mijn vraag: Bij welke temperatuur zou de ventilator ingeschakled moeten worden? Waar loopt die dikke rode draad naar toe ?
Alvast hartelijk dank
Jacob
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.
en hoeveel temp. sensoren heb je op het blok zitten?
anders temp sensor vervangen.
de vin die slaat ongeveer bij 100 graden aan