Citroen Grand C4 Picasso 2017: Krakende geluiden achteras
- 11 maanden geleden gevraagd
- 1 reacties
Sinds een ruim half jaar hoor ik krakende geluiden vermoedelijk van de achteras. Dit omdat het van beide zijde achterkant van de auto te horen is. Wie kent het probleem en wat is de oplossing?
Geplaatst door weetheteffeniet , lid sinds 11 maanden geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Grand C4 Picasso of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Didi Vfroam PRO, 11 maanden geleden
Klacht komt helaas vaker voor . geluid komt uit het aslichaam . Bij de dealer is er een technisch service bulletin voor . De as wordt dan gefixeerd met een lijmproduct dat sterk op purschuim lijkt .