Citroën Ax: rembalans achterremmen ongelijk

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.1 i

Mijn AX is afgekeurd omdat de rembalans achter ongelijk is de monteur zegt dat rechts te hard remt t.o.v. links. Nu heb ik links pas nog losgehad voor een nieuwe handremkabel. en ik weet dat de cilinder gewoon gangbaar is. Nu denk ik aan remdrukverdeler rechts (zit geintegreerd in de remcilinder) kan deze defect zijn. Vorig jaar was alles nog OK en er is niets aan gedaan sindsdien. Zit het probleem nu rechts of links je kunt nl. ook zeggen links remt te zwak.

Geplaatst door

theunheebink

1.415 km

al 19 jaar lid

Reacties

wielremcilinder aan beide kanten vervangen
waarom aan beide kanten, en wat is er dan niet goed aan deze cilinders.
theunheebink Topicstarter 1.415 km Reageer
Zoals jij zegt, de begrenser zit IN de wielremcilinder, vervang je er 1 dan heb je weer verschil door inwendige slijtage van de cilinders
Maar ik ben niet geheel zeker of het probleem hier zit zou er nog iets anders kunnen zijn. Deze cilinders zijn best prijzig om zo maar even te vervangen.
theunheebink Topicstarter 1.415 km Reageer
dan moet je hem bij de garage neer zetten, goede remmen zijn essentieel!
Heb inmiddels de remcilinder vervangen deze was toch lek en daardoor werkte ook de ingebouwde remdrukverdeler blijkbaar niet meer (deze zit in een van de twee zuigers).
theunheebink Topicstarter 1.415 km Reageer
Auto is nu wel door de keuring gekomen.
theunheebink Topicstarter 1.415 km Reageer
Mooi zo, ook weer klaar.
bedankt voor de feedback.
Hans4040 123.030 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën AX of stel zelf een nieuwe vraag.