Citroën C3: Richtingaanwijzer

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Wie weet het onderdeelnummer van de richtingaanwijzer unit van de C3 aut 1.6 excl. 2003.
Ik weet niet of de handel van de richtingaanwijzer en het licht en ook van de radio uit één geheel is.

Geplaatst door

Taiga

60 km

al 12 jaar lid

Reacties

Beste Taiga als het gaat om kuren van de richtingaanwijzer grootlicht hendel moet je is op marktplaats bij peugeot onderdelen schakelaar 206 kijken (zelfde als citroen) ene peter uit Nederweert kan deze repareren, zijn nieuw erg prijzig. Heb er zelf goeie ervaring mee.
succes Frans
[quote=franstops]Beste Taiga als het gaat om kuren van de richtingaanwijzer grootlicht hendel moet je is op marktplaats bij peugeot onderdelen schakelaar 206 kijken (zelfde als citroen) ene peter uit Nederweert kan deze repareren, zijn nieuw erg prijzig. Heb er zelf goeie ervaring mee.
succes Frans[/quote]
Ja ik weet dat ze duur zijn, ik deze auto net en heb er nog garantie op dus als ik deze nu een beetje voordelig kan vinden.
Dat hij gerepareerd kan worden wist ik, in probeer eerst even de weg met de minste weerstand en kan hij als nog worden gerepareerd.

Ik ga even zoeken bij de Peugeot 206

Bedankt voor de reactie
Taiga Topicstarter 60 km Reageer
je hebt garantie, maar je gaat zelf een goedkope oplossing zoeken? sorry, maar ik volg je ff niet.
harry4203 39.475 km Reageer
[quote=harry4203]je hebt garantie, maar je gaat zelf een goedkope oplossing zoeken? sorry, maar ik volg je ff niet.[/quote]
Wat een ander kan ik ook, zelf repareren of een nieuwe imitatie kopen kosten 107.50
Taiga Topicstarter 60 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C3 of stel zelf een nieuwe vraag.