Goedendag, ik heb van mijn xsara picasso uit 2000 de koppeling met drukgroep laten vervangen want dit was allemaal kapot gelopen.
Hij heeft het hierna 2 dagen goed gedaan en toen bleef het koppelingspedaal onderin staan deze was weer omhoog te halen en dan werkte alles weer prima ook de auto rijdt en schakelt prima.
Het pedaal is nog een aantal keren op de boden blijven staan vervolgens terug naar de garage gegaan en daar hebben ze hem ontlucht en hij zou weer goed moeten zijn echter er is bij het intrappen van het koppelingspedaal soms een kraak te horen dit komt binnen in de auto vandaan volgens mij wat je voelt het ook gewoon ook is het pedaal al weer een keer onderin gebleven. weet iemand wat te doen? Kan het de koppelingskabel zijn?
bedankt voor jullie reacties.
Voor Kaleido: Al sla je me dood ik vertel alleen wat de garage verteld heeft wat ze hebben gedaan maar ik zag ergens anders op problemcar dat er wel eens iets mis gaat met de kabel.
Als het pedaal boven zit dan koppelt hij prima de koppeling doet het ook verder prima. Het kraken lijkt binnen bij het pedaal vandaan te komen ik vroeg me dus af toen ze de koppeling hebben vervangen of er iets niet helemaal goed is terug gezet waardoor het aanloopt of ergens achter blijft haken.
Ik ga morgen weer terug naar de garage en dan moeten ze maar even kijken.
Als iemand nog iets weet dan hoor ik het graag en als ze het hebben gevonden dan zal ik het melden.
ik ben bij de garage geweest en die hebben zowel de kabel als het mechaniek in de auto gesmeerd. ik moet nu even kijken of het nog terugkomt.
voor de zekerheid ga ik de veer met het kunststof stangetje met veer vervangen waar henzell( heel erg bedankt trouwens) het over heeft.
iedereen bedankt nog voor de hulp.
naar alle waarschijnlijkheid is het nu opgelost. zie mijn eerdere bericht.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xsara Picasso of stel zelf een nieuwe vraag.
Even lezen wat je schrijft , ze hebben ontlucht en je vraagt jezelf af of het aan de kabel kan liggen ?
Wat klopt er niet ?
kaleido 1build
speed158.395 km