Citroën Zx: toerenteller werkt niet

Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4 i

Ik heb 2 weken geleden een ZX 1.4i Advantage gekocht, de toerenteller werkt niet, dit kan natuurlijk verschillende oorzaken hebben, is er iemand die me een beetje op weg kan helpen.
Ik ben zelf vrij handig, aleen weet ik niet waar te beginnen.
Er komt wel spanning op de teller en op de krukas zit een sensor die ik niet vertrouw, die rammelt nl. bij
aandrukken tegen de krukas.

Alvast bedankt mvg Rob

robby

Geplaatst door robby , lid sinds 16 jaar geleden

2 Reacties

jan T PRO, 16 jaar geleden

rob die sensor hoort vast tezitten dus de kans is groot dat die stuk is lijkt me verstandig voor dat je verder gaat zoeken eerst die sensor te vervangen.

groetjes jan.

robby, 16 jaar geleden

Bedankt Jan, ik ga dit eerst proberen

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën ZX of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.