Hoi allemaal.
We zijn op vakantie in Zweden en nu staan we op een parkeerplaats met pech.
Er brandt een oranje lampje. Een vierkantje met daarin een soort 'hartmonitor'. Volgens mij is dat iets met electronica? Het boekje brengt ons niet veel verder.
We zijn, toen het lampje ging branden, voorzichtig op zoek gegaan naar ene Daciadealer, deze bleek dicht. Toen een Opel dealer maar die had nauwelijks personeel.
Zo gingen we op weg naar het volgende dorp met een Dacia dealer. Maar onderweg voelde ik dat de auto begon in te houden rond de 90 km per uur. Toen heb ik maar besloten de auto echt aan de kant te zetten.
Iemand idee wat het kan zijn?
Frankst, bedankt voor je antwoord. Vanmorgen bij de Dacia dealer geweest. Hij bevestigde dat dit het probleem was. Onderdeel zou pas morgen komen en omdat we niet weer in de auto wilden slapen, zijn we naar het huisje gereden. Mecanicien gaf aan dat dat prima kon. Dat ging ook vrij aardig. Krachtsverlies is er nog, evenals het lampje.
Bij het huisje waar we nu zijn zit ook een dealer. Deze heeft gekeken en heeft het scheurtje bevestigd. Hij begon wel nog over dat het misschien nog andere dingen konden zijn. Of dat de auto onderhoud nodig heeft. Maar ik gaf aan dat ik dat vreemd zou vinden met vermogensverlies, bovendien heeft de auto nog 10000 km geen onderhoud nodig.
Morgen hopelijk de onderdelen binnen en dan hopen dat dit het is.
Beste Frankst, bedankt voor je hulp! Vanmorgen zag ik inderdaad dat de Schakelindicatoren en de cruise control het niet deden. Vanmiddag de auto weer opgehaald en werkt weer prima. Dealer liet nog even het slangetje zien, die was duidelijk kapot.
Top dat je reageerde en dat je direct wist wat het was.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dacia Lodgy of stel zelf een nieuwe vraag.
Foto van lampje ?
kaleido 1build
speed158.440 km