Schema van het veersysteem i.v.m.dat hij niet meer wil zakken.
Ik heb nog geen actie ondenomen i.v.m.drukte in mijn bedrijf.
Maar het is een origineel Daf 400 luchtveersysteem.Ook de luchtslangen zijn los geweest en misschien niet goed gemonteerd.
magneetventielen?????
is waarschijnlijk een klep in de compressor rv onder de motorkap. succes want die zijn orgineel niet meer te krijgen.
We hebben er nog een op de sloop gevonden.
is wel een alternatief, moet je wel wat aanpassen. bij Eeltink veertechniek te krijgen ( dacht ik)
groet Ralf.
ex medewerker Daf Maastricht
alleen jammer dat de oplossing niet wordt doorgegeven ......zodat we er iets van kunnen opsteken......want daarvoor is deze site !
peter
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daf 400 of stel zelf een nieuwe vraag.
kan je wat specifieker zijn,b.v hoe word de luchtvering bediend(met afstandsbediening of handbed.kraan)vaak is het iets heel simpels.kan misschien wel aan schema komen ,moet even zoeken,anders heef de plaatselijke DAF dealer er heus wel een voor je
suzukiboy
speed130 km