Daihatsu Cuore: carburateur

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1992

hoe ,kan ik een carburateur van een cuore af stellen hij loopt heel hoog stationair als hij koud is

Geplaatst door

maarten6795

105 km

al 24 jaar lid

Reacties

Als je goed kijkt zit aan de l kant als je er voor staat een slelschroef om het chole toerental af te stellen dit moet ongeveer 1800-2200 toeren zijn bij losgenomen vacuum slang van de dashpot R onder het luchtfilter
R.arkes 3.750 km Reageer

De betreffende stelschroef bevind zich achter de carburateur
en is met de hand te verstellen.
honda 10 km Reageer
ik heb het zelfde probleem en is bij mij nog niet opgelost
jan50 5 km Reageer
Wanneer zich het probleem blijft door doen dan is het goed mogelijk dat er een onderdrukslang lekt.
Controleer de slangen op scheurtjes en lekkage. Let op, verwissel de aansluitingen niet. Merk ze zodat er niets fout kan gaan.

Succes
zie ook deze topic.. https://problemcar.nl/topic/daihatsu/sta...
is al eerder behandeld


Remy
[quote=honda]De betreffende stelschroef bevind zich achter de carburateur
en is met de hand te verstellen.[/quote]
Die stelschroef is voor het regulier stationair draaien.
Het gaat hierbij om het bijstellen van het verhoogd toerental neem ik aan uit de lezing, de stelschroef daar voor zit i.d. opzij.

Geert
Chanmaster 470 km Reageer
Maarten, heb je de auto pas? Het kan de anderen ontgaan zijn maar het is heel normaal dat deze dingen behoorlijk versneld stationair draaien. Is het niet gewoon zoals het hoort? Jij weet zelf het beste of het ineens gekomen is of al lang zo is, vertel eens?

Sytze

ps. nieuwe bezems mogen dan schoon vegen, maar de oude kennen alle hoekjes........
sytze 19.525 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Cuore of stel zelf een nieuwe vraag.