Daihatsu Cuore: co+lambdawaarde

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine

bij stationairloop is CO goed. Op toeren gaat de CO richting 5%. de lambdawaarde is dan laag (0,8). Kat is gevuld. geen valse lucht. Kleppen gesteld. Al een tijdje aan het vechten met deze auto. Wie weet een oplossing?
gr Paul.

Geplaatst door

paul500

3.460 km

al 19 jaar lid

Reacties

Plaats eens alle waardes van de 4-gas test te samen met het signaal van de lambda-sonde.
oldford 117.985 km Reageer
ik heb ook 2 van deze auto's in onderhoud.
eerst iederjaar aan het ****en en dit jaar voor het eerst de lambda sonde los gekoppeld en toen was de 4 gas test ineens perfect.
stekker onzichtbaar onder de onsteking vastgebonden en afgemeld.

dit zijn van die overgangs model auto's met elektronische carburateur en lambda sonde en katalysator.
Na een hoop experimenten met o.a. stekkertjes van de lambda en censoren, een andere sonde en weet ik allemaal, toch op zoek gegaan naar een onzichtbare afstelmogelijkheid. en ja hoor, aan de linkerkant van de carburateur bevindt zich een nylon kapje met daaronder een met de tang te verstellen stelschroef. Co vliegt naar beneden en de lambda waarde keurig op 1. morgen afmelden. Allen bedankt voor het meedenken.
paul500 Topicstarter 3.460 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Cuore of stel zelf een nieuwe vraag.