Hallo, Ik zit met een probleem sinds vandaag werkt de aanjager/verwarming niet meer. Ik heb het forum doorgelezen..kabel nagekeken en nieuwe zekeringen geplaast maar niets werkt. Wat kan het probleem zijn. Gister deed hij het nl wel.
Moet er wel bij zeggen dat het lampje van het inspuitsysteem al een tijdje brand en laten doorlezen en bleek iest met de temperatuur meter te zijn. Deze nog niet laten vervangen.
Groet Monique
wij hebben vandaag hetzelfde bekeken en dit bleek aan de voorschakelweerstand te liggen, sorry was vergeten te zeggen dat bij ons verder geen lampjes brandden, alleen de kachelventilator werkte niet
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.
Houd de auto ook in tijdens het rijden ? En dan bijvoorbeeld bij snelweggebruik ? Ik heb iets soortgelijks gehad en een nieuwe lambdasonde geplaats. Probleem over.
Maar dat heeft niets te maken met de kachel.
DennisGazza
speed160 km