Fiat Seicento: fiat seicento bj 2000 slaat af en start dan niet meer voor 5 min

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.1

ik heb een seicento sporting 1.1 uit 2000, met net 100 duizend km op de teller
nooit problemen gehad, tot een jaar terug.
De auto slaat soms spontaan af als ik rijd en dan bv de koppeling intrap, bij afremmen of bij terug schakelen. Ook als hij in zijn vrij staat slaat hij af. dit gebeurt niet altijd. als hij dan afslaat kan ik hem niet starten, pas na enkele keren flink proberen. het lampje van de injector en de accu branden dan.
Ik ben bij de garage geweest (de fiat dealer) en die hebben de auto een hele dag gehad, hebben volgens eigen zeggen van alles gecontroleerd maar konden niets vinden, ze hebben hem ook uitgelezen.
Het enige wat mij opvalt is dat de auto een hoog geluid maakt (geen piep) maar verder niets. Dit geluid maakt hij altijd, als ik echter mijn koppeling intrap is het weg, en naar mijn idee doet hij het ook niet in de 5e versnelling.

Heeft iemand enig idee wat dit kan zijn?? Alvast heel erg bedankt voor de hulp!

Geplaatst door

blinky1985

55 km

al 14 jaar lid

Reacties

BDP Sensor ?

erka

9.895 km

Hallo Erka,

deze is vandaag vervangen, gaf idd een storing aan. Hopelijk is het nu opgelost.

blinky1985Topicstarter

55 km

Heb ook een probleem met een fiat seicento 1100cc ,sporting abarht,benzine meter werkt niet,denk dat het vlotter blijft hangen in de benzine bak, hoe kan ik dat oplossen ,graag wat tips ,heeft iemand van jullie dit al aan de hand gehad,en hoe opgelost????

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Seicento of stel zelf een nieuwe vraag.