Als de kachel niet warm wordt, helpt koelvloeistof vervangen echt niet. Oorzaak kan behalve lucht een verstopping zijn of de bediening van de temperatuurregeling.
ok ik heb net gezien dat de radiator lekt onder in de hoek dus vervangen maar ja hij werd voorheen wel warm maar hij had maar 3.5 liter vloeistof[ wat weet ik niet het was grijs ] er in
maarja ik bedank me voor de hulp
gr ger
Onluchten is wel zo belangrijk, kun je ook dat soort dingen door krijgen, heb je de motor wel warm laten draaien ? Koelvloeistof indien nodig bijgevuld en dan eens de ontluchtingsnippel open gedraait ? Hier mag geen stoom meer uitkomen maar koelvloeistof.
3,5 liter zou wel kunnen, de rest zal in de motor achtergebleven zijn.
Maar grijze koelvloeistof ?? Was dat geen roest water / olie / toevoeging ?
Koelsysteem spoelen helpt waarschijnlijk ook nog wat.
Gooi ook geen blikje in het koelsysteem om een lek te dichten, hier ga je achteraf nog een hoop ellende van krijgen, gewoon de radiateur vervangen, opnieuw afvullen en ontluchten, dan kijken wat hij doet.
Als je gas geeft, zie je dan ook koelvloeistof terug stromen het tankje in ?
nee er stroomt niks terug in de radiateur maar het gekke is hij lekt alleen als het vloeistof tank helemaal is af gevuld er staat namelijk niks van een maximum peil
gr ger