Fiat Punto: lampjes branden

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: ??

als ik de auto uitzet gaan de lampjes branden van de olie en de motor.maar zo gauw ik mijn auto start zijn de lampjes uit ra ra hoe kan dat

Geplaatst door

aagje

115 km

al 11 jaar lid

Reacties

Zolang de auto op contact staat branden de lampjes en zodra de motor loopt behoren ze uit te gaan...tot zover alles goed.
Als je de motor uitzet (dus contact af) behoort alles uit te gaan.

Hans4040

123.030 km

als de auto op contact staat branden de lampjes en als ik echt start gaan de lampjes uit,maaar als ik de als ik de auto uitzet ,beginnen de lampjes van de olie en de motor te branden en gaan niet uit.en als ik de deur open heb als ik de motor afzet blijft ook die branden,(heb ik net gezien)

aagjeTopicstarter

115 km

Prima, zo hoort het ook.
Probleem opgelost.

Ralf_Jensen

20.455 km

Dat hoort niet zo. Als je contact af staat moeten de lampjes van de olie en motor uit zijn.
Accu even afleggen en normaal zal je probleem weg zijn...

jeroenmonteyne

7.650 km

ja is gelukt.de lampjes zijn uit,was al bang dat er weer grote onkosten aankwamen.bedankt Jeroen

aagjeTopicstarter

115 km

[quote=jeroenmonteyne]Dat hoort niet zo. Als je contact af staat moeten de lampjes van de olie en motor uit zijn.
Accu even afleggen en normaal zal je probleem weg zijn...[/quote]
Zoals de TS het weergeeft was het goed. Zodra de motor start/ loopt zijn ze uit.

Ralf_Jensen

20.455 km

Dit is wat ik lees: "als ik de auto uitzet gaan de lampjes branden van de olie en de motor"
En dit is niet goed.

jeroenmonteyne

7.650 km

Ok, ik denk dat we het beiden goed voor hebben. alleen de uitleg laat zich op verschillende uitleggen.

Ralf_Jensen

20.455 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.