auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden
Plaats je probleem add

Ford Focus: Dieselfilter vervangen

Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1,8

hallo , kan er iemand mij uitleggen hoe ik het best de dieselfilter vervang .Ik heb deze juist vervangen,maar enorm last gehad van lucht in de leiding . Ook heb ik geen opvoerpompje gevonden .Het heeft wel even geduurd eer ik hem terug aan de praat kreeg .
Gr Jan

Geplaatst door

Dalemans +0

al 20 jaar lid

Reacties

Wat ik altijd doe is het filter eerst vullen met brandstof (belangrijk,anders krijgt de pomp geen smering),dan met handpompje a la peugeot op de retour aanzuigen tot het hier uitkomt. Dan alles dicht en rijden maar. Werkt vrijwel altijd.
Maar zo te lezen is het wel gelukt?

Het vullen is een goed idee , maar het probleem hier was dat ik geen handpomp kon vinden , daarom dacht ik dat deze elektrisch zou worden opgepompt bij het aanzetten van t' contact . Wat echter niet gebeurde dan heb ik gestart ,dat had ik niet mogen doen ( was wat te veel lucht in t' potje ) . Nadien na dat hij stilviel heb ik hem dan opgegoten, en laten snuiven , maar handpomp heb ik niet gevonden . gr Jan

Dalemans +0

12 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.