Ik heb hier een Ford Ka van 2012 welke geen aanstuurstroom op de dynamo krijgt. Bij handmatig aan sturen laad de dynamo goed. na afzetten contact en starten krijgt de dynamo geen veldstroom. wie kan mij helpen.
Volgens mij is dir een auto met een Fiat motor
Geplaatst door Jima services PRO , lid sinds 10 maanden geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Ka of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
3 Reacties
Hans4040 PRO, 10 maanden geleden
Contactslot defect, dynamolampje defect, draden los....eerst maar eens meten of je wel spanning hebt op de nodige punten.
Hans4040 PRO, 10 maanden geleden
En...al wat gevonden?
Jima services PRO, 10 maanden geleden
Alleen geen spanning op de veldwikkeling alle zekeringen heel. Foutcode P0621.
Als er een draadje los zit zal het niet helpen om hand matig een veldspanning te geven. Blijft goed tot contact word afgezet. Denk aan een relais of de sensor op de - pool. ga me er morgen in verdiepen. Weet iemand of en hoe je de sensor op de - pool kan meten, en wat moet dan de waarde zijn.