auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Ford Mondeo: Lekke koppakking?

Bouwjaar: 1994

eerste keer auto stuk, water uit het expansievat alle pakkingen vervangen, nieuwe olie filters, gerepareerd dacht ik .
Motor warm gedraaid ik zet de auto neer en hij start niet meer, stomen bij het expansievat en ik ruik een benzine lucht. Ik krijg de auto niet meer aan de praat, hoe kan ik zien of het inderdaad een lekke koppakking is of heeft iemand een ander idee?

Geplaatst door

Michel7730 +0

al 19 jaar lid

Reacties

Heb je nog kompressie???

Willem

Willem12089 +0
badge

19 jaar

als ik de auto probeer te starten komt mn koelvloeistof er via mn expansievat uit, dus ik heb denk ik wel kompressie maar niet de goede

Michel7730 +0

19 jaar

thermostaat en waterpomp controleren.

rvesch +0
badge

19 jaar

Ik heb ook het zelfde probleem, en wilde weten of het bij jou al gelukt is. Want ik zit namelijk te denken om de cilinderkop te vervangen en de koppakking.

MATTurbo +0

19 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Mondeo of stel zelf een nieuwe vraag.