Ford Focus 1999: LOOPT HOOG STATIONAIR!!!!!!!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorinhoud (cc): 2000

IK ZIT MET EEN GROOT PROBLEEM.
WIJ HEBBEN EEN FOCUS 2.0 UIT 1999 DIE HOOG CQ 1800 TOEREN LOOP BIJ EEN SNELHEID VAN 15 KM/H EN ALS JE DAN STOPT GAAT HET TOERENTAL NAAR 2200 TOEREN SOMS IS HET ZO ERG DAT HIJ 3000 TOEREN DRAAIT.
HET VOLGENDE VERVANGEN (OMGEZET) TOERENTAL SENSOR,MAF SENSOR, GASKLEP POS SENSOR,LUCHT OMLOOP KLEP, GEEN FOUTCODES, IS AL BIJ DE DAELER GEWEEST DAAR NIEUWE SOFTWARE GECONTROLEERD.
GRAAG HULP.
BIJ VOORBAAT DANK.

Geplaatst door

justin6077

555 km

al 22 jaar lid

Reacties

Zou het niet kunnen dat de motor ergens valse lucht trekt. Bijvoorbeeld door een slechte dichting van de inlaatcollector. Of misschien wel een defecte carterventilatieklep.

yoshi

1.385 km

is ook al gecontroleerd geworden.
Roy

justin6077Topicstarter

555 km

blijft niet gewoon de gaskabel haken, of dat deze stroef loopt????

kan ook nog te maken hebben met slechte massa naar het blok toe

technodumbo

135 km

massa zijn ook gecontroleerd en er zijn extra massa`s gemaakt en de kabel loopt soepel en blijft niet haken.
we zien wel,Roy

justin6077Topicstarter

555 km

helaas is een probleem om hier helemaal van af te komen moet er een nieuw inlaatspruitstuk op dezelfde als van een 1.8 hier is een servicebrief over

schonenberg

595 km

Probeer eerst de computer van het motormanagement te resetten. (accupool losnemen en even los laten totdat alle spanning eraf is) Dit wil wel eens helpen. (het komt wel meer voor dat de computer plots ontregeld raakt)

rvesch

810 km

Oplossing

Probleem zelf opgelost!!!!!!
Het gas klephuis is van kunstof en wordt warm en koud daar door is er vervorming opgetreden en na het schoon maken van het gasklephuis heb ik de rand die er zat weg gehaald waardoor hij te veel lucht aan zoog.
Sorry dat ik niet meteen kon reageren ivm computer storing.
bedankt voor de medewerking.
Roy

justin6077Topicstarter

555 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.