👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Deze Ford Mondeo had het volgende probleem, soms slecht starten, na flink gas geven lukte het wel, loopt verder uitstekend na controle bleek bij cylinder 1 olie in de bougieschacht te staan, dit schoongemaakt en het startprobleem is nu opgelost.
Ik neem aan dat ik nu de kleppendekselpakking moet vervangen, is dit gemakkelijk te doen, heeft iemand hier ervaring mee, is hiervoor misschien een montagehandleiding beschikbaar ?
Bij voorbaat hartelijk dank.
Ferdinand: bedankt voor de link naar het mooie YouTube filmpje, ik heb de nieuwe pakking zonder problemen gemonteerd, de olielekkage is helemaal weg, probleem opgelost.
5 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Mondeo of stel zelf een nieuwe vraag.
You Tube.Ford Mondeo Valve Cover.
Ferry
5 jaar