Geachte forum leden
Ik heb nog al wat steenslag op de auto (metallic lak ) Als ik er eens goed naar kijk is alleen de blanke lak laag beschadigd(de onderliggende kleur zit er nog goed op ) en zijn dus eigenlijk kleine putjes
Hoe kan ik deze het beste repareren Ik had zelf het gedacht dit te kunnen doen met een blanke lakstift deze kraters op te vullen
Maar hoe kan ik dit het beste doen met wat kan ik deze gaatjes het beste schoonmaken ( met welk middel Deze is al diverse malen gepoetst ) En als deze opgevuld zijn en uitgehard hoe te vlakken ?? ( commandant)
Wie geeft mij tips
e de waele
De putjes absoluut eerst opvullen , met blanke lak , als alleen deze laag beschadigd is.
Niet het kwastje gebruiken maar een tandenstoker.
De putjes eerst goed schoon maken met een was en silicoon verwijderaar.
Dan de lak een paar dagen goed laten uitharden.
De hoge puntjes VOORZICHTIG met waterproof 2000 en een vlak blokje of beter nog een speciaal padje hiervoor gebruiken , deze zijn rond 2cm .
Niet drukken , maar het padje het werk laten doen , is tijdrovend , en goed uitkijken dat je niet door de blanke laag heen schuurt , dan wordt het motorkap spuiten.
Daarna de kap met een polijstmachine en pasta polijsten.
Absoluut niet proberen de putjes weg te schuren zonder op te vullen .
Succes.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.
Je kunt om uit te proberen eerst een paar beschadigde plekken bewerken met blanke lak. Daarna met een juiste wax, commandant licht polijsten.
Mijn ervaring is dat het over het algemeen niet veel beter van wordt.
sel
speed9.495 km