Goedendag,
Ik heb onlangs een escort uit 96 gekocht die nu wat problemen heeft. Van af het begin valt de auto met een koude moter bij de eerst rem/koppel/bocht actie uit. (Koppeling in tweede versnelling oplaten komen en hij loopt weer, lukt dit niet dan moet ik een paar keer starten) Dit maakt mij niet erg veel uit (mocht het verholpen kunnen worden altijd fijn). Maar nu (vanochtend) wil de auto niet meer starten met koude motor (sleepje en start meteen). Dit zijn bekende problemen en heb veel oplossingen gelezen.
Wat ik wil doen is de verschillende sensoren (tempratuur koelvloeistof, lmm, lamda(ik weet lmm en lamda zijn niet voor de start) doormeten. Een schema met de juiste waarden staan ook al op problemcar. Alleen hoe meet je die sensoren door?
Na doorlezen van verschillende onderwerpen hier op problemcar wil ik het volgende gaan doen:
- Stekkers op oxidatie checken en insprayen met contact spray (verkrijgbaar bij brezan???)
- Bobine kabel checken
- Bougies schoonmaken (eventueel vervangen)
- Sensoren doormeten (en indien kapot vervangen)
Heeft iemand nog extra suggesties om te doen?
Ik heb weinig verstand ervan dus zal bij mij wat tijd gaan kosten en goede uitleg van jullie :D De reden overigens dat ik niet daar een garage ga is dat de auto geen garantie heeft en ik een student ben (geen geld dus). Ik hoop het met de hulp van jullie op te lossen. Alvast hartelijk dank.
Groeten,
Kees
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.
maak die maar eens schoon en indien dit helpt kun je hem het beste vervangen.
Schoonmaken helpt maar tijdelijk.
Groet,
Koen