Ford Mondeo: stoelmotor

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0ltr

De elektrische hoogte verstelling van de linker voorstoel is defect, het probleem zit in of het tandwiel van het motortje of het tandwiel van het wormwiel. kan dit in onderelen vervangen worden, of moet ik een geheel nieuw frame gaan monteren? De stoel is met airbags uitgerust.

m.vr.groet Cliff

Geplaatst door

cmveerman

55 km

al 18 jaar lid

Reacties

het motortje wordt niet los geleverd , dus als je dit opgelost wil hebben zal je het stoelframe moetten vervangen

alex drost

1.550 km

motor is volgens mij tegenwoordig wel los te koop!

soms helpt het om de tandheugel met een tang en de schakelaar ingedrukt iets terug te draaien en dan werkt hij weer!

Doktor

9.505 km

[quote=Doktor]motor is volgens mij tegenwoordig wel los te koop!

soms helpt het om de tandheugel met een tang en de schakelaar ingedrukt iets terug te draaien en dan werkt hij weer![/quote]
Oke ,een goeie tip. het probleem is inderdaad ontstaan toen de stoel in de hoogste stand werd gezet en daar niet meer uit kwam.
Ik ga het volgende week proberen.

cmveermanTopicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Mondeo of stel zelf een nieuwe vraag.