Ford Fiesta: zoemend geluid bij gasgeven ???

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3 16v zenec

Goedeavond

sinds vandaag komt er een zoemend geluid(raar geluid) van mijn auto als ik gas geef als de motor ronddraait dan komt hoor je het ook.

is er iets kapot??

alvast bedankt

Geplaatst door

lazcoste61

4.745 km

al 17 jaar lid

Reacties

Hallo,

Al eens gevoeld aan de aandrijfriem van de alternator, die kan wel een piepend geluid maken bij het gas geven of bij het optrekken van de auto. Indien dit: kan je gewoon de v-snaar bijspannen. Je kan ook de v-snaar eens afleggen en voelen als de aangedreven stukken niet vast staan.

succes,

Groetjes Jos ,

jos baert

335 km

ok bedankt ik zal kijken....

lazcoste61Topicstarter

4.745 km

Ik vermoed hetzelfde dan Jos maar doe de riem er eens af en beweeg eens met de polie v/d alternator om te voelen dat uw lager niet versleten is!
Als je er bij kan met een lange schroevendraaier kan je ook altijd de kop (plat of kruis) tegen de alternator zetten terwijl de motor draait en dan zet je je oor tegen het handvat. Je hoort nu meteen of er een probleem met het lager is!

ovi

7.430 km

bedankt allemaal

probleem is ,hij lekte stuurbekrachting vloeistof pomp is lek denk ik bijgevult geluid was weg gr

lazcoste61Topicstarter

4.745 km

[quote=lazcoste61]bedankt allemaal

probleem is ,hij lekte stuurbekrachting vloeistof pomp is lek denk ik bijgevult geluid was weg gr[/quote]
Dat is als lucht blazen in een band die lek is!(lol)
Toch even kijken waar hij dan juist lekt!

ovi

7.430 km

hahaha ik kom net van garage monteur zegt komt van de pomp...

lazcoste61Topicstarter

4.745 km

[quote=lazcoste61]hahaha ik kom net van garage monteur zegt komt van de pomp...[/quote]
Ja, maar heeft hij ook gezegd dat je hem dan moet vervangen of herstellen want anders kan je er blijven bijvullen!

ovi

7.430 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Marea of stel zelf een nieuwe vraag.