het gaat om een honda 1.5i met monopointinjectie die niet wil starten.hij vonkt wel en als je het contact aanzet hoor je de brandstofpomp draaien tot hij druk heeft,heb inmiddels het hooftrelais al vernieuwd en na de reparatie gereset.wie weet de oplossing?
benzine wordt ingespoten en de bougie's zijn ook nat
de vonk is groot genoeg
distributie riem nog niet aan gedacht.
er is ook geen diesel getankt
en ik heb de wagen zo gekocht dus weet niet of hij er onder het rijden mee gestopt is
alvast bedankt tot zover.
Hans,Ik gaat van de week een vraagbaak kopen voor de gegevens van de distributie afstelling en dan meet ik gelijk de compressie.als ik wat weet dan stuur ik wel een berichtje
Groetjes Arnold
Hans,ik heb de compressie gemeten en die was:8,8/2/7.5/2,5.daarna kleppen geschuurd hij loopt nu weer prima,bedankt nogmaals voor je reactie's
groetjes Arnold
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Civic of stel zelf een nieuwe vraag.
Injector defect of de naald blijft vastzitten
Probeer eens tijdens het starten een tikje tegen de injector te geven, kijk of er tijdens starten benzine ingespoten word.
Hans4037build
speed27.095 km