Heeft iemand enig idee hoe het komt dat de verlichting (vóór in ieder geval) van onze Jazz 2010/1.4 regelmatig vanzelf even duidelijk zichtbaar wegzakt ?? Is onder alle bedrijfsomstandigheden.
Betreft het alleen dimlicht of ook stads- en achterlicht alsmede dashboardverlichting.Voor alleen dimlicht het volgende:
Een serie van de Jazz heeft een terugroep gehad voor dit probleem, n.l. een modificatie/vervanging van de lichtschakelaar. Ik weet niet of deze auto er ook onder valt, maar dat weet de DEALER wel.
Tot zover allen bedankt ! Wij hebben de airco eigenlijk nooit aanstaan, alleen ventilatie. Maar ik zal er extra op gaan letten, soms gaan dingen automatisch en heb je er geen erg in. Zover ik na kan gaan is het alleen dimlicht, met grootlicht rijden we ook amper, dat kan in NL bijna niet (hi)
Achterlicht etc. kan ik niet beoordelen.
Ventilator kan je gewoon gebruiken , alleen het systeem even op handmatig zetten ( auto off knop ) en je kan dan gewoon alles gebruiken als op het display met a/c teken maar uit is 100% dat dit jou probleem is bij het vorige model kwam deze klacht ook wel is maar dat met de teller verlichting , aangezien dit led's zijn is hier weinig aan te doen .ze kunnen natuurlijk bij jou dealer even de boel door meten accu en dynamo
[quote=HONDAJAZZ]Ik ga morgenochtend dat wat ik uit kan zetten uitzetten, A/C dus op OFF, fan op OFF. Ik ga het afwachten, en zo gauw ik iets naders weet, of van de dealer, meld ik dat uiteraard ! Dat hoort er bij.[/quote]
Goedemorgen !
Een hele tijd met diverse situaties gereden, inderdaad met AC uit is er geen probleem. Dealer geeft aan dat HONDA NL dit niet als een probleem ziet, en er ook niets aan gaat laten doen. Voorstel voor een grotere accu om de grotere stroom op te vangen is wel bekeken door dealer, maar HONDA NL geeft aan de kosten niet te dragen. Er is dus ook geen test gedaan met een grotere accu. Zwak van Honda NL, toch een ontevreden klant. Overigens ook in een enquete van Honda NL aangegeven, maar niets op teruggehoord.
We zullen er mee moeten leren leven denk ik.
Goedemorgen.
Ja, auto is verder prima. Alleen , wie stelt welke norm ? Ik vind het bijzonder hinderlijk, kreeg ook al opmerkingen van iemand die voor ons reed, maar als HONDA bij monde van de dealer stelt dat zij het geen probleem vinden, wat moet je dan ? Een rechtzaak, een formelere klacht ? Bij HONDA zelf kom je niet binnen, dat gaat allemaal via de dealer, en eerlijk gezegd is die best goed, en wil ik daar ook geen "ruzie" krijgen.
Maar het blijft een punt van ontevredenheid die ongetwijfeld mee zal spelen in de aanschaf van een volgende auto.
Ik had bij mijn Jazz vanaf nieuw een forse afwijking van de brandstofmeter. Dat vond Honda ook al een producteigenschap waar ik maar mee moest leven. Petje af voor de dealer , die het op eigen kosten corrigeerde. Ook bij andere merken heb ik dergelijke ervaringen. Importeurs wringen zich in de gekste bochten om onder garantieclaims uit te komen. Dealers willen dan vaak nog wel eens wat doen om de relatie met de klant niet op het spel te zetten denk ik.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Jazz of stel zelf een nieuwe vraag.
Geen garantie op de auto?
kaleido 1build
speed158.405 km