Hyundai Kona 2022: 12V accu leeg Kona electric

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2022, Brandstof: Elektrisch, Motorcode: EM16

Vanmorgen mee gereden zonder problemen. Vanmiddag de 12V accu leeg (6 uur na stil zetten). Met een beetje 12V van een andere auto kwam de boel weer tot leven.
Hij laadt wel vanaf de 400V accu. Als de auto uitstaat, trekt hij ca. 80mA vanaf de 12V. Lijkt me een beetje veel, maar de 400V accu zou de boel toch in leven moeten houden. (400V accu 75% geladen)
Iemand een suggestie?

Geplaatst door

dutch123

9.455 km

al 23 jaar lid

Reacties

Volgens mijn informatie is hier een terugroepactie op van toepassing geweest. Heb dit zelf ook al bij de hand gehad.

AtteRoskam

310 km

Bedankt. De auto moet volgende maand toch naar de garage. Kunnen ze gelijk naar kijken.

dutch123Topicstarter

9.455 km

Het lijkt een software probleem welke optreedt bij slim laden. De nacht er voor was de auto slim geladen door Tibber. Wel raar is dat de auto het nog wel deed toen hij van de lader af ging, maar na een half uur rijden en een paar uur parkeren niet meer.

dutch123Topicstarter

9.455 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai Kona of stel zelf een nieuwe vraag.