Hyundai Trajet: Paarse sleutel weg geen code bekend

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

Van mijn Trajet is de paarse sleutel weg, een nieuwe sleutel kan ik wel bestellen maar niet programmeren, ik heb wel eens vernomen dat je een sleutel bij het contactslot kunt binden en dan wel met kale sleutels kunt starten?

Geplaatst door

Roelof10194

100 km

al 20 jaar lid

Reacties

De code van hyundai zelf is 2345, en anders probeer even de 4 laatste nummers van chassisnummer.En anders kun je inderdaad de antennering afhalen en een goed geprogrammeerde sleutel in de ring houden.
wim12199 5.665 km Reageer
De hyunadi Dealer in Hardewijk kan de gewone sleutel omprogrammeren zodat hij de zelfde functie heeft als een paarse sleutel, dan nog een nieuwe sleutel bestellen, die ze programmeren met die eerste omgeprogrammeerde sleutel.

Dus zijn er altijd weer sleutels bij te bestellen en te programmeren
Roelof10193 505 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai Trajet of stel zelf een nieuwe vraag.