Jeep Cherokee: zenuwachtig stuur

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1985, Brandstof: LPG, Motorcode: 2.8l V6

--------------------------------------------------------------------------------

Mij cherokee is wat zenuwachtig in het sturen.
Je hoeft maar een klein tikje aan het stuur tegeven, en hij gaat dan gelijk teveel dan die kan dan op waar je hem heen stuurt.
Er zit geen vertraging het stuurt gelijk veel.
Waar door je weer bij stuur ,maar daar reageerd hij ook weer teveel op,en dat gaat maar heen een weer.
Mijn vraag, weet ook iemand hoe ik dat kan op lossen.

Geplaatst door

carlo leber

55 km

al 17 jaar lid

Reacties

hallo

bekijk de draag armen eens van de auto zijn alle rubber heel en zit er geen speling op
een kameraat van mijn had het zelfde met zijn cherokee
dan gaat namelijk de hele vooras heen en weer

groeten marcel
Zit hoogstwaarschijnlijk in de ophanging, kijk dan ook eens naar de achteras ophanging, ga er vanuit dat de auto op normale wiel/band combinatie staat en niet op extreem hoge en brede banden en dat je bandenspanning in orde is.
JN 610 km Reageer
wat voor stuurbekrachtiging heb jij erop zitten een groot dik bekrachtigd stuurhuis of onderop je stuurstangen een stuurcilinder met slangen eraan,in het laatste geval kun je dit afstellen
[quote=robby10030]wat voor stuurbekrachtiging heb jij erop zitten een groot dik bekrachtigd stuurhuis of onderop je stuurstangen een stuurcilinder met slangen eraan,in het laatste geval kun je dit afstellen[/quote]
Deze auto heeft een grote bekrachtiger het heeft zeer veel weg van een van GM.
Dus daar kan ik dus niet veel mee als ik je goed begrijp ?
carlo leber Topicstarter 55 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Jeep Cherokee of stel zelf een nieuwe vraag.