Kia Rio: accu dood, snaar piepte bij starten en laag toerental

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

mijn snaar piepte een tijdje geleden. vaak als ik de airco aanzette of als ik door een plas reed. ik heb de snaar toen laten vervangen en sinsdien piept de snaar bij het starten en als ik de aitco aanzet, piept altijd bij laag toerental

sinds 2 weken als ik een koude start had dan had de auto moeite met aanblijven. heel laag toerental en de piepende snaar.

sinds gisteravond heb ik geen accuspanning meer.

wat kan ik doen? (ben aardig handig dus kan een hoop zelf)

Geplaatst door

vbakker

280 km

al 18 jaar lid

Reacties

Accu (laten) opladen en de snaar spannen.
moderator 32.365 km Reageer
accu is inmiddels geladen (achterbaklampje)

het gepiep blijft. snaar staat goed gespannen. als de airco aangaat dan piept ie nog meer.

bijvullen?
vbakker Topicstarter 280 km Reageer
Staat de snaar echt goed gespannen ?
Als hij blijft piepen , zou ik de oorzaak eens gaan zoeken , in versleten poulie , een aangedreven onderdeel wat te zwaar draaidt.
Airco bijvullen , zou kunnen , maar dan is de pomp al wel overleden , als deze al zo zwaar draaidt dat de snaar ervan gaat slippen
kaleido 1 158.660 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Kia Rio of stel zelf een nieuwe vraag.