Mazda Demio: interieurfilters verwisselen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1,3l

beste lezer,

ik wil de interieurfilters verwisselen. Ik kan er echter heel moeilijk bij. hoe kun je dit verwisselen zonder al te veel te slopen.

Geplaatst door

ajee

115 km

al 15 jaar lid

Reacties

beste Theo,

de plaatjes zijn inderdaad helder en duidelijk. maar als ik het dashboardkastje losmaak dan zie ik niet plaatje n0 5. Maar een dicht geheel, waarvan ik niet 1,2,3 zie hoe je die los moet maken om plaatje 5 te zien. Daar achter moeten de filters zitten. Ik heb toch alle types bekeken, maar het zijn alle dezelfde plaatjes.
Zijn er nog andere types, met een andere werkwijze?

groet
Ajee

ajeeTopicstarter

115 km

beste Harry,

Ik zie plaat nr 5 niet, tenzij je nog iets moet verwijderen, waardoor dit tevoorschijn komt.
De filters zijn eruit gehaald aan de onderkant. Daar zit een plaatje met 3 moeren vast. Maar het is vreselijk moeilijk om via die onderkant de filters erin te krijgen. Vandaar de vraag of er een andere manier is.

groet
Ajee

ajeeTopicstarter

115 km

Ik denk het niet .... dan zal het zo moeten.

Gr. Harry

berendonck

11.250 km

dank harry.Ik ga erweer onder duiken.

groet
ajee

ajeeTopicstarter

115 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda Demio of stel zelf een nieuwe vraag.