Weet iemand toevallig wat de 2 draaiknoppen langs mijn koplampen doen en hoe ik ze moet gebruiken?
Het enige wat er op staat is "turn clockwise"
Dank je voor de info
weet je zeker dat het nodig is bij het verwisselen van de lampen? want dat heb ik laatst nog gedaan door ze gewoon omhoog to klappen met die knop langs het stuur :)
Hoi Toon,
Deze knoppen heb je niet nodig om de lampen te vernieuwen, zoals je zelf al zegt; met de schakelaar de klaplampen openen dan de zwarte kap demonteren (4 parkers) dan de bovenste 2 boutjes uit de chrome rand schroeven dan deze rand naar onder buigen en dan de komplete lamp uitnemen.
De functie van de 2 draaiknoppen is, als er een electrische storing in het klapsysteem zit, kun je de lampen met de knop handmatig open/dicht draaien.
Gr. Jack
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda 323 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is dat niet voor de hoogte instelling van de koplampen?
anders zou ik zeggen , draai er eens aan terwijl je op een muur schijnt.
mvg,
Hans.
Hans4040build
speed123.030 km