Mazda Premacy: startproblemen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

hallo,
ik heb sinds 6 weken startproblemen met m'n DITD. elke morgen is het weer een verrassing of hij zal starten. garage er bij gehaald, sensor op brandstofpomp vervangen; niet opgelost. relais vervangen( groene ), niet opgelost.
systeem met computer van garage uitgelezen, geen foutmeldingen. wel met deze computer, m'n motor gereset, waardoor hij onmiddelijk aanslaat. een dag later, weer niet aanslaan.
Is er iemend die dit probleem herkent, en een oplossing weet.

m.vr.gr.

peter

Geplaatst door

pva

55 km

al 20 jaar lid

Reacties

Hallo Peter

Jouw probleem kan verschillende oorzaken hebben.

1e: gloeisysteem in orde.
2e: eventueel een brandstof lekkage, waardoor je s`morgens langer moet starten voordat de lucht eruit is.
3e: spilvalve op brandstofpomp wat blijft hangen.
4e: maar het meest voor de hand liggend is toch het IDM relais, dit is het zwarte relais in de hoofdzekeringskast naast het groene relais. ( trek hem der maar uit, maak hem open en kijk of het zwart is bij de kontaktpunten, als dat het geval is heb je het probleem gevonden).

succes, gr Jack

Jack T

4.635 km

hoi Jack,

hartelijk dank voor je oplossingen. Ik ga dit morgen direkt controleren. vooral oplossing no 4 lijkt erg logisch.

nogmaals bedankt

peter

pvaTopicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda Premacy of stel zelf een nieuwe vraag.