Mercedes-Benz ML 270 CDI: ABS,EPC,ETS,BAS.ESP controlelamp

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

De controlelampen gaan branden onder het rijden. Auto van kontakt en op kontakt storing weg! Stukje rijden en dan weer storing. Maar auto nu in de werkplaats en storing weg. Auto uitgelezen, geeft volgende code aan C1000 connector N48 wordt gestoord kent iemand dit?? Op moment nog niet weer gehad.

Geplaatst door

Roy10511

3.940 km

al 23 jaar lid

Reacties

veelvoorkomende fout bij ML is een toerentalsensor op de achterwielen,maar N48 is dat niet de lenkwinkelsensor(stuurhoeksensor)of ben ik mis.
izzi 7.025 km Reageer
Bij de E modellen vanaf 95 gaf de remschakelaar zulk soort storingen,wellicht de ML ook..
arnold690 4.210 km Reageer
is de auto misschien uitgelijnd? ik heb het zelf een keer gehad dat de stuurhoek sensor buiten de waarden viel hierbij moest de kruiskoppeling 1 tandje verzet worden om binnen de waarde te vallen het was dezelfde storing als jij hebt succes

Ja, dat is nu het probleem momenteel nieuwe tester op proef en deze geeft alleen code weer Mercedes geeft deze informatie niet vrij voor universele testers! Dus ik weer ff niet wat N48 is. Of weet iemand waar ik deze codes kan vinden?? Alvast bedankt.
Roy10511 Topicstarter 3.940 km Reageer
He, na het wissen van de foutcodes, hebben we het probleem nog niet weer gehad dus.........., iedereen bedankt voor de reacties!
Roy10511 Topicstarter 3.940 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz M-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.