Mensen ik heb een probleem met mijn E200 Uit 1997 W210
en mijn probleem is de centrale vergrendeling heeft het begeven hij doet niets je hoorde m wel op zn alarm gaan alleen die sloten bleven staan en gisteren had ik nog een probleem nu heeft t geluid begeven kan iemand mij hierbij helpen.
Ik ben ook van de week naar merecedes geweest en een van de monteurs heeft naar de compressor van de deurvergrendeling bekeken die naast mn accu staat die doet t wel hij keek of er spanning op stond en hij zei van ja en voelde ook dat t ding wel deed dus wie o wie kan mij helpen
In dit systeem zitten 5 zekeringen, zijn die allemaal heel?
Onder de motorkap, naast de diagnose stekker;
zekeringen F5, F14, F16, F17 en F18
Nee, dat is niet zeker....ik vroeg of ze allemaal heel zijn.
Voor model/type zekering moet je even in het zekeringkastje kijken.
mvg
heb je al eens de sleutel opnieuw gesyncroniseerd met de auto???
als je in de auto zit dan richt je op de binnen spiegel en dan druk je twee keer op een knop en dan binnen 20 sec het contact aanzetten.
als hij het dan nog niet doet dan kan ook de sleutel stuk zijn.
marc
hoofdsteunen zijn op vacuum en niet electriesch.
dit zou ook je cetrale vergrendelings probleem kunnen zijn, als er een lek ontstaat in de auto dan zijn dat de eerste dingen die weigeren
marc
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 124 of stel zelf een nieuwe vraag.
van welke modelmaand is de auto en heeft hij infrarood afstandsbediening?
de schema`s lopen tot 02/97 en vanaf 03/97, en 06.96-03.97 infrarood
Hans4040build
speed123.030 km