Het combiinstrument van mijn vito 108 cdi heeft het volgende probleem.
Alle wijzers fladeren op en neer, het probleem is niet aanwezig als ik stilsta dan werken de toerenteller en andere aanwijzers normaal.
Zodra ik harder dan 5 km pu rijdt start het probleem zijn de wijzers in de bovenste stand dan valt het instrument uit en start opnieuw alle controllelampjes lichten op en de wijzers schietten naar de bovenste stand.
Ieman een idee hoe we mercedes zover krijgen dit probleem op hun kosten op te lossen het lijkt er nl. op dat dit een zeer veel voorkomende zaak is.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Vito of stel zelf een nieuwe vraag.
In mijn ervaring gaan veel kombiklokken stuk door piekspanning door bijvoorbeeld starten met startkabels of zware noodaccu.
Paul