Mercedes-Benz Vito: Combiinstrument

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

Het combiinstrument van mijn vito 108 cdi heeft het volgende probleem.
Alle wijzers fladeren op en neer, het probleem is niet aanwezig als ik stilsta dan werken de toerenteller en andere aanwijzers normaal.
Zodra ik harder dan 5 km pu rijdt start het probleem zijn de wijzers in de bovenste stand dan valt het instrument uit en start opnieuw alle controllelampjes lichten op en de wijzers schietten naar de bovenste stand.
Ieman een idee hoe we mercedes zover krijgen dit probleem op hun kosten op te lossen het lijkt er nl. op dat dit een zeer veel voorkomende zaak is.

Geplaatst door

Niels8161

50 km

al 21 jaar lid

Reacties

Bij een 5 jaar oude auto zal Mercedes dit niet op hun kosten oplossen.

In mijn ervaring gaan veel kombiklokken stuk door piekspanning door bijvoorbeeld starten met startkabels of zware noodaccu.

Paul
paulmichiel 8.150 km Reageer
Ik denk dat je gewoon een nieuw combiinstrument moet kopen.
plurkje 1.705 km Reageer
Combi instrumenten gaan inderdaad vaker kapot bij vito's, als de auto buiten de garantie valt zal je hem toch zelf moeten betalen.
hbr 1.835 km Reageer
weet eigenlijk wel zeker dat het in het combi instrument zit , wordt gewoon een nieuwe kopen
mb-man 1.935 km Reageer
deze zijn toch te repareren wat gaat er dan kapot ?

spaningsregelaar net als bij div. amerikanen ??
Renzo9607 705 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Vito of stel zelf een nieuwe vraag.