Mercedes-Benz C-Klasse: Fout P1189

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: 200 CDI

De wagen trekt niet meer goed op. We hebben hem uitgelezen met de computer en de foutcod" P1189" verschijnt. Het heeft waarschijnlijk met de inlaat te maken.
Weet iemand nog wat meer?

Geplaatst door

ericvano2773

680 km

al 22 jaar lid

Reacties

Hoi Eric,

Dit heeft te maken met de wervelkleppen in het inlaatspruitstuk, meestal moet het spruitstuk hiervoor worden vervangen.

Even controleren of het latje onder het spruitstuk niet los is en evt. voor de werking van de stelmotor deze aansturen met de diagnosetester.


suc6.

DDT

850 km

Ondertussen is de wagen hier opnieuw binnen gekomen en we hebben dan een nieuw inlaatspruitstuk gemonteerd (zoals je voorgesteld had). Dat was helemaal juist!

Bedankt!

ericvano2773Topicstarter

680 km

Mooi dat het opgelost is en bedankt voor de feedback.

DDT

850 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.