mercedes-benz 307 1988: koppelingsset

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1988, Brandstof: Diesel, Vermogen (kw): 53

Hallo, als de ANWB man zegt dat het koppelingsmechniek stuk is van mijn bus is dat dan hetzelfde als een koppelingsset (dat is het enige dat in de buurt komt, de 1ste en achteruit versnellingen doen het niet meer). Groet jowo

Geplaatst door

307 jw

105 km

al 5 maanden lid

Reacties

Als alleen er problemen zijn met een gekozen versnelling en je wel weg kunt rijden in bv. de 2e versnelling lijkt me het probleem eerder in het schakelmechanisme buiten de bak te zitten.
Als de koppeling in geen enkele versnelling werkt lijkt het de koppeling of bediening te zijn.
Zou er een monteur even naar laten kijken.
De uitleg zoals door u geschreven is voor meerdere uitleg vatbaar.

kaleido 1

158.440 km

Denk idd dat het schakelnechaniek aan de buitenzijde van de bak slijtageverschijnselen vertoont.

harry4203

39.460 km

Ik heb het met oude campers ook al gehad de busjes liggen er uit. De busjes zijn bij mercedes nog te bestellen.

Highway

28.370 km

De gaffels aan de versnellingsbak controleren of ze nog goed vastzitten. De boutjes hebben de eigenschap iets op te rekken naarmate ze ouder worden.

reijers

1.145 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 307 of stel zelf een nieuwe vraag.