Mercedes-Benz c klasse 200 cdi w204: mercedes c klasse

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Diesel, Motorcode: 200 cdi

Hallo

Ik heb me onlangs een nieuwe mercedes c klasse w204 aangeschaft en ben benieuwd wat soort motorolie gebruikt wordt.Bij de dealer vroeg ik naar het merk en soort motorolie bij een mogelijks olie gebruik en zij maken er blijkbaar een fabrieksgeheim van, er wordt gevraagd naar de dealer te gaan om bij te vullen.
het is een motor met partikelfilter.
Kan iemand mij het geheim verklappen?

Geplaatst door

roan

1.505 km

al 19 jaar lid

Reacties

Is geen geheim. het staat in het boekje wat bij de auto hoort.

mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

hallo hans

In het ondrhoudboekje staat helemaal niets over de specificaties van de motorolie,er is wel een folder bij over de formule 1 en daar wordt de merknaan "mobil" genoemd.

mvgr roan

roanTopicstarter

1.505 km

bij de dealer hebben ze een lijst met vrijgegeven olie merken en typen, dit staat bij hun in het wis, het moet volgens mij een low saps olie zijn omdat er een roetfilter in zit, low saps olieen zijn olieen die als ze verbranden heel weinig as geven, als je een verkeerde olie gebruikt heb je kans dat er te veel as inhet roetfilter komt dan gaat deze op den duur dichtzitten gebruik wel de juiste oliekwaliteit of pas in de onderhouds computer de kwaliteit aan dit i.v.m. de intervallen.

succes Marcel

spanbandje

2.620 km

Hallo marcel

bedankt voor de info, het is niet de bedoeling om het onderhoud zelf te doen maar ik vind het eigenaardig dat er bij de dealer een soort geheimzinnigheid bestaat over de motorolie.

mvgr roan

roanTopicstarter

1.505 km

Kroon Oil adviseerd Presteza MSP 5W30
Gebruik: Normaal, ververs elke 25000 km / 12 maanden

bron: http://www.kroon-oil.com/


mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

Hallo Hans

Bedankt voor de info

aan allen prettige feestdagen

roan

roanTopicstarter

1.505 km

Dank je, jij ook fijne kerst.


mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

low saps ofwel low spash olieen genoemd om je roetfilter een langere levensduur te geven

izzi

7.025 km

Hallo izzi

Bedankt voor de info.
mvgr roan

roanTopicstarter

1.505 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.