hallo
mijn auto blijft draaien na kontakt af te leggen , deze moet ik dan stilleggen met noodknop onder de motorkap
of hem in 5de laten stilvallen
wat is de oorzaak hiervan
groeten
probeer eerst dat draadje eens los te maken ( wellicht zit het vast met 1 schroefje of is het 1 schuivertje) NIET TEGEN MASSA
werkt niet elektrisch (draadje) maar op vacuum waarschijnlijk is het vacuumpotje bovenop de pomp kapot of anders het vacuumgedeelte van het contactslot is allebei te testen met een vacuum(hand)pompje.
Ik denk dat je bij het verkeerde "ronde stuk" bezig bent, die achterop is voor de stationair toerental regeling en is wel elektrisch.
hallo ik heb inderdaad het vackuumleiding los getrokken die op het vavuumpotje zit ,
als ik deze leiding vacuum trek valt de motor dan stil?
ander trek ik gewoon koppeling(rubber die leidingen koppeld) los naast zekeringskastje ,kan daar zeer gemakkelijk bij
en gewoon vakuum trekken dan?
groeten en bedankt voor reakties
hallo bedankt voor de reakties het is voor 99procent het vacuumpotje
heb de vacuumleiding ontkoppeld en motor doen draaien ,
met de arm door raam motor afgelegd en met vinger aan leiding gevoeld terwijl ik motor aflegde
de leiding begon vakuum te zuigen ,zodoende dat het vakuumpotje hier niet op reageerd
(kon nu wel niet daar het ontkoppeld was)
zal dit morgen vervangen
groeten
ps ;ik laat het weten of dit de oorzaak was
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 124 of stel zelf een nieuwe vraag.
elektrisch contact aan de injectiepomp kapot , daar zit 1 draadje aan als de motor draait doe eens dat draadje weg (pas op niet tegen massa steken) valt de motor dan niet stil dan ben je heel zeker .
Hooghe jozef
speed2.090 km