Mercedes-Benz 300 Turbo Diesel: Motor slaat af bij inschakelen automaat.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Diesel, Motorcode: 300 Turbo Diesel

We hebben hier een M.B E 300 TD uit 1996, motor wil slecht aan(lucht in dieselleidingen). We hebben alle o-ringen van alle leidingen vervangen. Na lang starten gaat motor aan en loopt goed ook op toeren.(wel veel rook) Als we de pook in D of R zetten slaat de motor af. Dan weer lucht in de leidingen. Iemand bekent met dit probleem ???

Geplaatst door

mulder8012

210 km

al 20 jaar lid

Reacties

Als ik het goed heb is dit nog een lijnpomp en daar heb ik 2 keer soortgelijk probleeem gehad 1 keer lek in pompaansluiting(leiding op pomp) en 1 keer was het filter (aanzuig aansluiting)
nic 2.695 km Reageer
We hebben alle o-ringen vervangen ook van het filter. Tevens is de pompaansluiting vervangen (bout met 2 koperen ringen en een o-ring). Het is inderdaad een lijnpomp. Met uitlezen geen storingen.(alleen foutcode p 0180 temp. zender brandstof)
Iemand nog een idee ????????????????????????????????
mulder8012 Topicstarter 210 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 300 of stel zelf een nieuwe vraag.