Hallo iedereen, heb een nieuw account moeten aanmaken want op het vorige kon ik niet meer aanmelden.
Het probleemgeval
Mercedes sprinter 2.2L, bouwjaar 2006, motorcode OM 646
met net 300.000km die nog zeker tot het half miljoen zou moeten meegaan.
Niet zo lang geleden over genomen van iemand die een nieuwere sprinter had gekocht met een probleem.
Als de Sprinter zwaar geladen is en/of aanhanger moet trekken schiet hij in noodloop. Heb foto's van de foutcodes in bijlage.
Zijn harde codes die moeilijk te verwijderen zijn. Als ik geforceerde regeneratie uitvoer kan ik hem wel wissen.
Vorige eigenaar had luchtmassameter en EGR al laten vervangen maar niet opgelost. Nu heb ik al topics met zowat hetzelfde probleem tegen gekomen waar er sprake was van de gasklep/smoorklep, of de turbo.
Maar ik vind niet direct de gasklep op deze motor. Of is die inbegrepen in de turbo?
Alvast bedankt, mvg Jeroen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Sprinter of stel zelf een nieuwe vraag.
Als die niet werken wordt er niet geregenereerd en dat veroorzaakt ook noodloop.
Hoelang duurt het na de geforceerde regeneratie voor dat elk van die codes terug komt?
Zie: https://problemcar.nl/topic/mercedes-ben...