als ik de motor start draait hij wel rond maar slaat niet aan heeft geen ontsteking en geen inspuiting ( krukas en nokkenas sensor zijn vervangen ) contact slot is verwijdert en geen resultaat zo nu en dan slaat hij wel direct aan
als ik de auto op contact zet is een zetje van een meter voldoende om hem aan te laten slaan koud of warm dan loopt hij meteen en ook helemaal goed afzetten en weer normaal starten slaat hij weer niet aan
wie weet hier de oorzaak van
Geplaatst door eelco 1 , lid sinds 6 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz SLK-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Diagnoseoplocatie.nl PRO, 6 jaar geleden
Heb je hem al uit laten lezen (,liefste Star diagnose) Je mist inputs als er geen ontsteking ed is.
Mvg diagnoseoplocatie.nl